Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ЛЕЈК СИТИ ЗАНАЕТ 1/8 Инчи Quilling Хартија, Точно Црвена

ЛЕЈК СИТИ ЗАНАЕТ 1/8 Инчи Quilling Хартија, Точно Црвена

DEN 287.76
 

Производот е достапен
Достапност

Идеален за валање и обликувањето во повеќето сложени дизајни.Секое парче мерки 1/8 широк и е содржан во пакување од 50 парчиња.Достапен во 11 најпопуларните бои.Направен во сад.Ова Езеро Град Занает Quilling Хартија е одлична за сите ваши quilling проекти.Оваа квалитет на хартија е идеален за валање и обликувањето во повеќето сложени дизајни.Секое парче мерки 1/8 широк и е содржан во пакување од 50 парчиња.Тоа е достапна во 11 популарни бои и тоа се прави во сад.

Кон својствата

Производи во категоријата