Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
TOPINCN 720Pcs Paper Quilling Ленти Поставени на Повеќе Боја Quilling Хартија Уметност Резерви Quilling Хартија Сет со 36 Бои 544mm за Труд Цвет Одлуки(3мм)

TOPINCN 720Pcs Paper Quilling Ленти Поставени на Повеќе Боја Quilling Хартија Уметност Резерви Quilling Хартија

DEN 198.96
 

Производот е достапен
Достапност

Quilling Хартија Мерење : секоја лента должина е 54 cm/ 21.2 инчи, ширината е 5 mm/ 0.2 инчи, соодветна должина и ширина може да ги исполни вашите DIY занаети барања.Уметноста Ленти Поставени : 6 комплети на quilling уметност ленти (вкупно 720 парчиња) во 36 различни бои, повеќе избори, можете да изберете било бои што ви се допаѓа.Широка Примена : Нашата Quilling Хартија може да се користи за DIY занаети, училница, продавница, свадба партија, празник декорација, исто така, може да биде фиксиран на плафон, ѕид, капка светлина, прозорец, итн. 36 Боја: вклучуваат црвена, розова, портокалова, жолта, сина, виолетова, кафена, зелена и сива, можете да направите овие мешана боја ленти тркалање во форма сакате.Количина : 720 парчиња на quilling хартија ленти (6 групи во вкупниот број), можете да уживате во вашите DIY украсување време со овие доволно количество stripsht, прозорецот, ги красат домот, училница, продавница, свадба, забава и одмор.Големина : 3мм.

Кон својствата

Производи во категоријата