Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Paper Quilling Колекции Одбор Мувла Crimper Quilling Комплет Quilling Уметност Ленти Quilling Хартија Сет DIY Учење Класа(5mm)

Paper Quilling Колекции Одбор Мувла Crimper Quilling Комплет Quilling Уметност Ленти Quilling Хартија Сет DIY

DEN 1538.40
 

Производот е достапен
Достапност

18pcs 3мм/5мм широк Семоќниот дериватни хартија алатка во собата.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Ширина на хартијата : 3мм/5мм.Количина : Хартија : 120pcs/pack*8packs=960pcs. 3мм/5мм работи исклучителна убавина, е крајната перформанси дериватни дела на хартија.Опис : Сосема нов и висок квалитет.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Повеќе удобен операција.Карактеристики : 3мм/5мм работи исклучителна убавина, е крајната перформанси дериватни дела на хартија.Ширина на хартијата : 3мм/5мм ( Како ваш Избор) 18pcs 3мм/5мм широк Семоќниот дериватни хартија алатка сет Кол : Хартија : 120pcs/pack*8packs=960pcs Пакет се вклучени : 8 пакети Трудови 1*помошни awl 1*Tweezer 1 сет*needles1*пенкало 1*бран styler 1*матрицата 1*регулатива уред 1*quiling половина топката одлуки одборот 1*comb1*упатство ножици.

Кон својствата

Производи во категоријата