Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Quilling Ленти Светла Боја 6mm/50cm, 30 х 6 х 1 cm, Бело, Крем & Беж

Quilling Ленти Светла Боја 6mm/50cm, 30 х 6 х 1 cm, Бело, Крем & Беж

DEN 545.76
 

Производот е достапен
Достапност

Живописни Бои.Инспирира Креативност.Содржи 100 Ленти. 6mm / 50cm.Светли Бои.Овој сет од 100 Quilling Ленти е дизајниран да ги инспирира креативност како што им овозможува на сопствениците да се создаде свои облици и дизајни.

Кон својствата

Производи во категоријата