Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Gugxiom Paper Quilling Колекции, Quilling Алатки за Почетници 960 Ленти Почетник Дома Декорација(3мм)

Gugxiom Paper Quilling Колекции, Quilling Алатки за Почетници 960 Ленти Почетник Дома Декорација(3мм)

DEN 729.36
 

Производот е достапен
Достапност

3мм/5мм работи исклучителна убавина, е крајната перформанси дериватни дела на хартија.Ширина на хартијата : 3мм/5мм.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget. 18pcs 3мм/5мм широк Семоќниот дериватни хартија алатка во собата.Количина : Хартија : 120pcs/pack*8packs=960pcs.Опис : Сосема нов и висок квалитет.Тоа опремени со сите дериватни хартија рачно управувани gadget.Повеќе удобен операција.Карактеристики : 3мм/5мм работи исклучителна убавина, е крајната перформанси дериватни дела на хартија.Ширина на хартијата : 3мм/5мм ( Како ваш Избор) 18pcs 3мм/5мм широк Семоќниот дериватни хартија алатка сет Кол : Хартија : 120pcs/pack*8packs=960pcs Пакет се вклучени : 8 пакети Трудови 1*помошни awl 1*Tweezer 1 сет*needles1*пенкало 1*бран styler 1*матрицата 1*регулатива уред 1*quiling половина топката одлуки одборот 1*comb1*упатство ножици.

Кон својствата

Производи во категоријата