Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
shatterproof Случаи Старател Компатибилен за Табела Мека Торба TPU Имаат Мечка на Замав

shatterproof Случаи Старател Компатибилен за Табела Мека Торба TPU Имаат Мечка на Замав

DEN 1096.80
 

Производот е достапен
Достапност

Сликата е печатење под висока температура.Овој Случај Е shatterproof случаи Старател компатибилен за Табела мека Торба tpu.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.Материјал : neoprene.shatterproof случаи Старател компатибилен за Табела мека Торба tpu имаат Мечка на замав.shatterproof случаи Старател компатибилен за Табела мека Торба tpu имаат Мечка на swingmade со силикон.Ние може да дизајн свој слика на производи.Следните како : 1. Ни нудат вашиот сликата не помалку од 800pxl.2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Место цел.Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Кон својствата

Производи во категоријата