Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
MKOJU Алуминиум Легура Количка Приколка Виткање Рака-врши Купување и Намирници Шопинг Багаж Количка (Боја : Црна, Големина : 27 x 8 x 38.5 см)

MKOJU Алуминиум Легура Количка Приколка Виткање Рака-врши Купување и Намирници Шопинг Багаж Количка (Боја :

DEN 12138.72
 

Производот е достапен
Достапност

Кога се патува светлината не е опција, овој компактен виткање количка ќе ги преземе притисокот.Брзо ослободување телескопски рачка, elasticated безбедносни ремени и стабилна база плоча се направи оваа патна количка сигурен и лесен за ракување.Кога не е во употреба, тоа огради стан во секунди овозможувајќи за лесни за складирање.Тешка, но исклучително лесен , товари, како капацитет на 25kgs.Брзо ослободување телескопски се справи.Кога се патува светлината не е опција, овој компактен виткање количка ќе ги преземе притисокот.Брзо ослободување телескопски рачка, elasticated безбедносни ремени и стабилна база плоча се направи оваа патна количка сигурен и лесен за ракување.Кога не е во употреба, тоа огради стан во секунди овозможувајќи за лесни за складирање.Тешка, но исклучително лесен , товари, како капацитет на 25kgs Quick ослободување телескопски се справи.Количка ширевте големина : 30 x 27 x x x x 96cm Maximum производ оптоварување : 35kg Wheel големина : 8 x 2.2 cm Tie род проред : 17cm Chassis големина 27 x 24cmcolour : Black Material : Алуминиум легура + plasticsize : 27 x 8 x 38.5 cm Package се Вклучени : 1 x багаж trolley1 x багаж складирање bag Cart Note : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).

Кон својствата

Производи во категоријата