Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дурам 4STE-ЕКС-3060-95 4 Двострано Мрежа Кутија Камион, Ергономски Рачка

Дурам 4STE-ЕКС-3060-95 4 Двострано Мрежа Кутија Камион, Ергономски Рачка

DEN 6752.64
 

Производот е достапен
Достапност

Сите заварени 14 мерач челик. 4 двострано со мрежа страни.Ергономски притисни рачка за максимална удобност.Бродови целосно состави.Издржливи, текстура, сива прав грб заврши. 4 Двострано Мрежа Кутија Камион со 6" x 2" Фенолни casters, (2) цврсти и (2) вртливата со страна сопирачки, 1 полица и ергономски тубуларна притисни рачка, сива.

Кон својствата

Производи во категоријата