Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Стандард 1 3/8 К. Г. ХСС Школка Reamer Morse Коси #3 месо тело 12 Flute MT3 1.375 - MS3970BU

Стандард 1 3/8 К. Г. ХСС Школка Reamer Morse Коси 3 месо тело 12 Flute MT3 1.375 - MS3970BU

DEN 1975.20
 

Производот е достапен
Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDREAMER.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDCUTTING ДИЈАМЕТАР : 1 3/8 SHANK ДИЈАМЕТАР / ГОЛЕМИНА : MORSE КОСИ #3 LENGTH НА CUT & ВКУПНА ДОЛЖИНА : 2 1/4 LOC11" OALMANUFACTURER / БРЕНД : STANDARDTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB5-1-11-10.

Кон својствата

Производи во категоријата