Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
XAT Деца Водоотпорен & Windproof со Faux Крзно Скриј & 3M Thinsulate Поставата Зимски Скијачки Ракавици

XAT Деца Водоотпорен & Windproof со Faux Крзно Скриј & 3M Thinsulate Поставата Зимски Скијачки Ракавици

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

✔️ Рака Мие Само. ✔️ Водоотпорен Скијачки Ракавици со 3 M Thinsulate поставата која се заштити од ладно време, цело време. ✔️ Ски Ракавица со faux крзно трим ткаенината детали кои изгледа елегантен & ви даде дополнителни топло & заштита. ✔️ Секој ракавица со водоотпорен & windproof вметнете кои се заштити рака се навлажни кога децата се играат снег.Тоа може да се задржи на раце сува во текот на целиот ден. ✔️ Одлична Нова Година подароци за вашата сакана. ✔️ Големина одговара на возраст 5-8years стари со Зглоб Обемот 5.5-6.26 инч.Удобно да се носат за време на супер ладно време.Стилски и Цврсти 'XAT' (извонредност се Применуваат Технологија во спортски) е идејата на осветленост 'ФУНКЦИОНАЛНИ" и "СПОРТСКИ' заедно да ги споделите со корисничко искуство на иновативната технологија, comfortability и conveniency интегриран со нашите sportswears додека играте спортски и вежби во сите годишни времиња.Им овозможи на корисниците да уживаат во спортот во било weathers, било сезони и да стапат во контакт со луѓе цело време.Нашата цел е да се стави на "забава" во функционална спортски.Тоа е причината зошто ние секогаш доаѓа со многу креативни идеи не само да ги задоволи потребите на нашите клиенти но исто така и нивните потреби однапред.Да им даде на клиенти на ИНОВАТИВНИ ИЗНЕНАДУВАЊЕ' што се вози нас да се создадат повеќе нови колекции!Додека шопинг со нас, бидејќи ние сакаме во целост да се среќни со искуство.Ако имате прашања за нас, нашите производи, или дури и превозот, да стапат во контакт!Се надеваме дека ќе продолжи да се продавница со нас за многу години да дојде.

Кон својствата

Производи во категоријата