Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ThxToms Обновливи пример, перење на садови Нитрилна Ракавици, Латекс Слободни, Бели Ракавици за Чистење Кујна и Работа, Мали, 3 Пара

ThxToms Обновливи пример, перење на садови Нитрилна Ракавици, Латекс Слободни, Бели Ракавици за Чистење Кујна

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

3 ПАКЕТИ - Постојат 3 Пара ракавици во пакет.Еден за вашиот дом чистење, уште еден за бања чистење и завршни може да се користи за храна за перење. 3 Пакети е убаво количеството за користење на семејството.МАТЕРИЈАЛ - Нашите ракавици се изработени од нитрилна.Тоа е извонредна сила, растеглив издржливост и пункција отпор.Вршење работа со нашите ракавици ќе донесе поголема заштита на вашите раце.Чување на вашите раце безбедно кога се допре работи со масло, dor-предизвикуваат бактерии или груби хемикалии.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ДИЗАЈН - Можете да ги користите, миење на овошје, зеленчук или друга храна директно.Ова ќе биде повеќе удобен и лесен за вршење работа во кујна.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ ДИЗАЈН - Постојат дијамант форма текстура дланка и прсти на нашите ракавици, која ќе се зголемува триењето за да се обезбеди подобра контрола и контрола кога го држите нешто со мазна површина.ФУНКЦИОНАЛНИ - Тоа е погоден за јадење, перење, овошје или зеленчук за перење, бања чисти или куќата чиста.Кога сечење зеленчук, може да го спречи тоа од добивање намали.Подебел материјал, се повеќе издржливи.Тоа може да се заштити вашите раце кога се користи за чистење алатки.Високата густина на материјалот, анти-пункција.

Кон својствата

Производи во категоријата