Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ПОБРЗО Латекс во Прав за Слободни Мулти-цел Ракавици, за Еднократна употреба, 4.0 мили, Природен Латекс (Среден - Кутија од 100)

ПОБРЗО Латекс во Прав за Слободни Мулти-цел Ракавици, за Еднократна употреба, 4.0 мили, Природен Латекс (Среден

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

КОРИСТЕТЕ го – Одлично за Среден тип на задачи.ДЕБЕЛИНА – 4.0 мили дебелина.ТЕКСТУРА - Овие ракавици имаат целосна рака текстура за прецизна контрола во влажни и суви услови.БОЈА – Природен Латекс.Прав-бесплатно, Ambidextrous. - 100 парчиња кутија. - Полна рака текстура за супериорен зафат. - Beaded манжетната за дополнителна сила и полесно donning.

Кон својствата

Производи во категоријата