Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Гума пример, перење на садови ракавици 3 Пара за Кујна,апарати за чистење ракавици долго Водоотпорен Reuseable Издржливи.(Црвена роза,Мали)

Гума пример, перење на садови ракавици 3 Пара за Кујна,апарати за чистење ракавици долго Водоотпорен Reuseable

DEN 335.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одличен квалитет : Користете Висок квалитет Гума,Нека вашите раце да бидат заштитени при работа,Долг работен век гарантира издржливост,за Да се спречи страна на кожата контакт со корозивни течности,за Обезбедување квалитет може да се користи,осигурете се дека вашите раце и сува облека.Практичен дизајн : Дизајнот на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и контрола,15in-15.7 во ракавица должина и манжетни заостри со цел да се спречи вода од тече во ракавица.Повеќенаменски : Три големини за да се задоволат потребите на различните групи.Идеална за Кујната Чистење,пример, перење на садови,Автомобил мие,Надворешно и внатрешно чистење,домашни Миленичиња нега употреба,итн.Пакет : Еден ред содржи три пара ракавици,прави разлика меѓу различни работи употреба,Е добар помошник за вашиот живот. 100% Задоволство Гаранција : Ако постои квалитетот проблем со нашите производи,Или ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте не веднаш за да добиете бесплатна враќање или целосно враќање на средствата.Не луто мирис.Идеална должина ракавици и арм ракави заострените Дизајн.Дизајнот на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и контрола.Многу меки,Удобни за употреба,Флексибилен за да го преместите на работа.Во животот ние треба чистење на Кујната,Бањата чистење,Јадење, перење,Автомобил перење,домашни Миленичиња нега, итн.Кога рацете се во контакт со вода и детергент за долго време,тоа ќе предизвика повреда.Ние треба пар добро чистење на ракавици за да ги заштитиме нашите раце.Не луто smell The идеална должина ракавици и арм ракави заострените Design The Дизајн на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и control Very меки,Удобни за употреба,Флексибилен за да го преместите на работа.

Кон својствата

Производи во категоријата