Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX Велосипед Целосна Прст Велосипедизам Велосипед Ракавици Апсорбирање на Пот за Мажите и Жените Велосипед Возење на Отворено Спортски Заштитник (Боја : Сина, Гол?

UXZDX Велосипед Целосна Прст Велосипедизам Велосипед Ракавици Апсорбирање на Пот за Мажите и Жените Велосипед

DEN 4193.28
 

Производот е достапен
Достапност

На Екранот На Допир.Laycra Ткаенини : поудобно отколку другите.Дише Дупки на дланка може да им помогне на пот ослободување.Spong Фил : Шок-Апсорбирање.Удобен за носење, изработени за конкурсот.Предмет : Екран на Допир за Велосипедизам Glove Season : Пролет,Есен,Summer Material : СДР, отпор ткаенина,microflber, тери cloth Suitable : возење Велосипед, ftness etc Package големина : 25*16*2cm Size : M(Одговараат за 17-20cm) L(Одговараат за 20-23cm) XL(Одговараат за 23-28cm)Екран на Допир.Laycra Ткаенини : поудобно отколку другите.Дише Дупки на дланка може да им помогне на пот ослободување.Spong Фил : Шок-Апсорбирање.Удобен за носење, изработени за конкурсот.Пакување листа : Ракавици.*1/ Pair Comfort и отпорност на абење.

Кон својствата

Производи во категоријата