Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UXZDX Екран на Допир за Велосипедизам Ракавици Гел Против Пролизгување Јава MTB Велосипед Спорт Полн Прст Мотоцикл Зима Мажи Жена на Велосипед Ракавици (Боја : Црна, Го?

UXZDX Екран на Допир за Велосипедизам Ракавици Гел Против Пролизгување Јава MTB Велосипед Спорт Полн Прст Мотоцикл

DEN 4193.28
 

Производот е достапен
Достапност

Површината на ракавици се изработени од Lycra, spandex, мрежа и тери крпа, која се дише.Посебни дланка подлога може ефикасно се апсорбираат шокови, намалување на вкочанетост на трнлив патишта, и олеснување на вашата дланка замор.Крпа на палецот го прави многу лесно да се избрише исклучување пот кога се возела на велосипед.Унисекс, прилагодлива големина, мило дизајн за да се обезбеди флексибилна прсти и безбедно кочење.На кука и јамка затворање користи за да ја прилагодите одговара, само да се стави на и полетување.Екранот на допир работи совршено, и високата чувствителност на допир палецот и индекс на прстот може да се користи на било кој паметен телефон/таблет без да се симне капа.Производ Детали : Материјал : Microfiber Material : Рашири & Spandex Type : Целосна Finger Sport Тип : Cycling Feature : Washable Feature : Допир Screen Touch Ракавици : Велосипед gloves Size : M, L, XL,XXLGender : Човекот, Жената, Unisex The површината на ракавици се изработени од Lycra, spandex, мрежа и тери крпа, која се дише.Посебни дланка подлога може ефикасно се апсорбираат шокови, намалување на вкочанетост на трнлив патишта, и олеснување на вашата дланка замор.Крпа на палецот го прави многу лесно да се избрише исклучување пот кога се возела на велосипед.Унисекс, прилагодлива големина, мило дизајн за да се обезбеди флексибилна прсти и безбедно кочење.На кука и јамка затворање користи за да ја прилагодите одговара, само да се стави на и полетување.Екранот на допир работи совршено, и високата чувствителност на допир палецот и индекс на прстот може да се користи на било кој паметен телефон/таблет без да се симне капа.Тие се многу погодна за отворен спортови, како велосипедизам и трчање, и да обезбедат блиска и удобно се вклопуваат, и еластична ракави спречи студ, ветер и дожд од запишување.Одговара : Велосипедизам, Јава, Лов, Планинарење, Скијање, Трчање, Отворено Спорт.Пакување листа : Ракавици.*1/ Pair Please се однесуваат на сликата за да се провери големината на информации и да го изберат правото големина !Удобност и отпорност на абење.

Кон својствата

Производи во категоријата