Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HuwaiH Зимски Ракавици Мажи Жени Вода Отпорни на Ладно време Ракавици Против Лизгање на Екранот на Допир, Windproof за Водење на Велосипед Велосипед

HuwaiH Зимски Ракавици Мажи Жени Вода Отпорни на Ладно време Ракавици Против Лизгање на Екранот на Допир, Windproof

DEN 251.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен Neoprene, Полиестер, Топлинска Руно.Windproof & Отпорен на Вода Ракавици - ве Молиме имајте во предвид дека структурата на школка е водоотпорен, но тоа не е погоден за потопување ракавици во вода бидејќи цвест на прстите не е водоотпорен.Топли Ракавици - Овие зимски ракавици ги задржи вашите раце топли со руно поставата на внатрешноста ткаенина, сит се вклопуваат еластична ракави, и им обезбеди на вашите раце топлина и сувост, додека возење велосипед, трчање, куче пешачење, планинарење и сл.Екран на допир за Велосипедизам Ракавици - чувствителни проводници материјал на врвовите на палецот и индекс на прст ви овозможува да работат на паметен телефон или други допир на екранот уредот без да се симне зима топли ракавици во ладно време.Силика Гел Честички за Совршено Зафат - Овие работи ракавици со анти-лизга силикони честички на дланката и на прстите, нека ви зафат било алатка цврсто.Преносни & Безбедно Водење Ракавици - Преносни тока на ракавици е лесен за користење и се избегнува губење на косата.Рефлексивни елементи на грбот за висока видливост, да те направи побезбедни од велосипеди или да работи ноќе.Овие ладното време ракавици совршен за велосипедизам, пешачење, возење, трчање, куче одење, качување, работат надвор, фитнес тренингот во пролет, есен и рана зима.Мала : 6.7"-7.5" (17-19cm).Медиум : 7.5"-8.3" (19-21cm).Голем : 8.3"-9" (21-23cm).X-Large : 9"-9.8" (23-25cm). (Ве молиме внимание : големина се мери од страна на турнеја.).Мала : 6.7"-7.5" (17-19cm)Медиум : 7.5"-8.3" (19-21cm)Големи : 8.3"-9" (21-23cm) X-Large : 9"-9.8" (23-25cm).Забелешка : за Да се обезбеди најдобро одговара ве молиме мерење на обемот на раката во(cm).Мерењето се зема ќе одговараат на големината водич погоре.

Кон својствата

Производи во категоријата