Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ракавици, 1000 Парчиња Пластични Ракавици за Кујна за Готвење, Чистење Ракување со Храна од страна на Teivio

Ракавици, 1000 Парчиња Пластични Ракавици за Кујна за Готвење, Чистење Ракување со Храна од страна на Teivio

DEN 859.68
 

Производот е достапен
Достапност

Се повлече На затворање.ЗА РАКУВАЊЕТО СО ХРАНА.за храна за извршување, или за готвење во вашата сопствена кујна, или се помага со храна првично училиште.РАКАВИЦИ, ЈП материјал.Овие ракавици се да не солза лесно, удобно во рака, лесно да се носат.УДОБЕН : ракавици се за светло должност апликации како што се храна, услуги, чистење.Јадењето храна.ГОЛЕМИНА : Погоден за повеќето од палмите на возрасните.Супер квантитет.

Кон својствата

Производи во категоријата