Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Унисекс Половина Прст Велосипедизам Ракавици со Анти Лизга Гел Дланка Мрежа Дише Спортски Велосипедизам Ракавици за Возење Работи Пешачење Спортски Јога Вежби

Унисекс Половина Прст Велосипедизам Ракавици со Анти Лизга Гел Дланка Мрежа Дише Спортски Велосипедизам Ракавици

DEN 191.76
 

Производот е достапен
Достапност

◎ Направен од висок квалитет на Spandex материјали кои има мала еластичен, мека, трајни и дише.Дланка обемот : М : 18-20cm / 7.09-7.87 инчи.XL : Дланка обемот : 22-24cm / 8.66-9.45 инчи. ◎Лесни Кул Брзо Сушење на ткаенини кои се дише и удобен за носење.Не се лизга гел дланка, анти-триење, зголемена контрола за крајна рака заштита. ◎Лесно да ги тргнеме прст циклуси, да се релаксираат по возење.Детали со пот-wicking тери палец. ◎ Не се лизга гел overgrip дланка, анти-триење, зголемена контрола за крајна рака заштита, спречување на болки во рацете и calluses. ◎ Погодна за отворен активности како што се велосипедизмот, маратон, работи, уметничко лизгање, качување, планински велосипедизам, одбојка и САЛАТА за обука,итн. ✔Лесни Кул Брзо Сушење на ткаенини кои се дише и удобен за носење.✔ Дланка обемот : 18-20cm / 7.09-7.87 инчи.XL : Дланка обемот : 22-24cm / 8.66-9.45 инчи.✔Лесно да ги тргнеме прст циклуси, да се релаксираат по возење.Детали со пот-wicking тери палец.✔Не се лизга гел overgrip дланка, анти-триење, зголемена контрола за крајна рака заштита, спречување на болки во рацете и calluses.✔Одлична за сите видови на спорт и активности како што се велосипедизмот, јава, трчање, трки, градинарство, мотоцикл, пешачење, bodybuilding, фитнес, вежби, возење, дигање, тренингот, тренинг и така натаму.

Кон својствата

Производи во категоријата