Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Дигање Ракавици за Фитнес Тренингот врвка за околу Рака за Мажи Жени Дише со Анти Лизга Дланка со погоден за носене Амортизацијата Дланка Одмор за Фитнес и боди бил

Дигање Ракавици за Фитнес Тренингот врвка за околу Рака за Мажи Жени Дише со Анти Лизга Дланка со погоден за

DEN 942.24
 

Производот е достапен
Достапност

● Овие фитнес ракавици се изработени еластичен Lycra ткаенина дека се согласува да ги рацете за Безбедна одговара.ткаенина дланката и на прстите се задржи на раце добро cushioned и поттикнување на цврст стисок. ● Кревање ракавици се опремени со шок-абсорбента, гел-поместена дланки и прсти за ублажување на притисокот од кревање и други боди билдинг вежбите. ● Дише,водат ткаенина користат во палецот sheathe и прст webbing да се одржи раце " флексибилност и да се поттикне вентилација. ● Прсти опремени со повлече прегради за затегнување на ракавици надвор беспрекорно без да се повлечете од пот.Перфорирани прсти и внатрешна обвивка за напредно управување со Пот. ● дизајн : Ергономски дизајнирани ракавици за природни чувствуваат и подобрена контрола.Добредојдовте на продавница на SXRDZWeighted Ракавици, 1 Пар Sandbag Тежина Имајќи Обука Ракавици Фитнес Ракавици со врвка за околу Поддршка за Салата Бокс, Крстот Training Features : Тесни Запечатување : парична Казна, па дури и игла агол крои, не е лесно да се нишка исклучување, долго услуга life With Магија Налепница : магијата налепница на зглобот затворање задржува зглобовите и сигурно одговара.дизајн : Ергономски дизајнирани ракавици за природни чувствуваат и подобрена контрола.Материјал : Растеглив lycra fabrlc,дише перформанси е добро.Примена : многу добро forboxing, дигање, крстот обука, теретана,да се подобри безбедноста и да се спречи гребнатинки, изгореници, calluses и плускавци.Спецификации : Пол : Unisex Material : Растеглив lycra fabrlc Color : Black Package се Вклучени : 1pair x Боксерски Ракавици.

Кон својствата

Производи во категоријата