Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
SXRDZ Дигање Ракавици за Фитнес Тренингот Дише Жените Ракавици со Анти Лизга Дланка Заштита Половина Прст Ракавици за Фитнес и боди билдинг Powerlifting Сила за Обука Вело?

SXRDZ Дигање Ракавици за Фитнес Тренингот Дише Жените Ракавици со Анти Лизга Дланка Заштита Половина Прст Ракавици

DEN 942.96
 

Производот е достапен
Достапност

● Овие фитнес ракавици се изработени со трајни еластичен Lycra ткаенина дека се согласува да ги рацете за Безбедна одговара. ● Кревање ракавици се опремени со шок-абсорбента, гел-поместена дланки и прсти за ублажување на притисокот од кревање и други боди билдинг вежбите. ● Дише, 4-начин водат ткаенина користат во палецот sheathe и прст webbing да се одржи раце " флексибилност и да се поттикне вентилација. ● Прсти опремени со повлече прегради за затегнување на ракавици надвор беспрекорно без да се повлечете од пот.Перфорирани прсти и внатрешна обвивка за напредно управување со Пот. ● Фитнес ракавици дизајниран со половина-намалување на прсти да им помогне на зафат и вентилација.Добредојдовте на продавница на SXRDZWeighted Ракавици, 1 Пар Sandbag Тежина Имајќи Обука Ракавици Фитнес Ракавици со врвка за околу Поддршка за Салата Бокс, Крстот Training Features : Тесни Запечатување : парична Казна, па дури и игла агол крои, не е лесно да се нишка исклучување, долго услуга life With Магија Налепница : магијата налепница на зглобот затворање задржува зглобовите и сигурно одговара.дизајн : Ергономски дизајнирани ракавици за природни чувствуваат и подобрена контрола.Материјал : Растеглив lycra fabrlc,дише перформанси е добро.Примена : многу добро forboxing, дигање, крстот обука, теретана,да се подобри безбедноста и да се спречи гребнатинки, изгореници, calluses и плускавци.Спецификации : Пол : Unisex Material : Растеглив lycra fabrlc Color : Black Package се Вклучени : 1pair x Боксерски Ракавици.

Кон својствата

Производи во категоријата