Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Мини ракавици Еластична Половина Прст Фитнес Опрема Ракавици Мажите и Жените Спортски Дише Не се Лизга Рака Обука Гира Ракавици,Сива

Мини ракавици Еластична Половина Прст Фитнес Опрема Ракавици Мажите и Жените Спортски Дише Не се Лизга Рака

DEN 801.60
 

Производот е достапен
Достапност

Прст е лесно да ги тргнеме и брзо може да се отстрани ракавици.Врвка за околу кожа wristband е дизајниран да им даде на ракавица постабилна ефект.На wearresistant дланка дланка подлога дизајн може да wearresistant за време на вежбање.На venting дупки на wristband се дизајнирани да обезбедат добра вентилација.

Кон својствата

Производи во категоријата