Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Фитнес Ракавици Обука дигање Ракавици за Мажи Жени Еластичност Дише Зглоб Поддршка Поместена амортизацијата погоден за носене Заштита Вежбање Фитнес Тренингот Р?

Фитнес Ракавици Обука дигање Ракавици за Мажи Жени Еластичност Дише Зглоб Поддршка Поместена амортизацијата

DEN 940.80
 

Производот е достапен
Достапност

● Ultralight Дигање Ракавици се идеални за Фитнес Тренингот, Крстот Фитнес и други тренингот активности. ● Кожа Дланка штити рака и одржува чувствуваат на бар, Амара Кожа задниот панел за издржливост. ● 1/2 прст дизајн ја зголемува контакт со потпора и се водат платнена обвивка помеѓу прстите за многу добро се вклопуваат и удобност. ● Влага Wicking водат текстилна облога за удобност и многу добро датотека. ● Засилен кука и јамка fastener за целосно прилагодливи зглоб затворање.Се продаваат како пар.Добредојдовте на продавница на SXRDZWeighted Ракавици, 1 Пар Sandbag Тежина Имајќи Обука Ракавици Фитнес Ракавици со врвка за околу Поддршка за Салата Бокс, Крстот Training Features : Тесни Запечатување : парична Казна, па дури и игла агол крои, не е лесно да се нишка исклучување, долго услуга life With Магија Налепница : магијата налепница на зглобот затворање задржува зглобовите и сигурно одговара.дизајн : Ергономски дизајнирани ракавици за природни чувствуваат и подобрена контрола.Материјал : Растеглив lycra fabrlc,дише перформанси е добро.Примена : многу добро forboxing, дигање, крстот обука, теретана,да се подобри безбедноста и да се спречи гребнатинки, изгореници, calluses и плускавци.Спецификации : Пол : Unisex Material : Растеглив lycra fabrlc Color : Black Package се Вклучени : 1pair x Боксерски Ракавици.

Кон својствата

Производи во категоријата