Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Liflicon Магија Силикони Ракавици Мултифункционален со Миење Scrubber Обновливи Четка Силикони Scrubber за Чистење, апарати за Домаќинство,Јадење, Перење,Автомобил Перење,Ми?

Liflicon Магија Силикони Ракавици Мултифункционален со Миење Scrubber Обновливи Четка Силикони Scrubber за Чистење,

DEN 381.60
 

Производот е достапен
Достапност

1.Безбедна и здрава храна одделение силиконски. 2.Уникатен Дизајн : во Комбинација дизајн на сунѓерот и гумени ракавици.Без четки или сунѓери се потребни за лесен за чистење.На силиконски ракавици ви овозможи некои чувство на допир и се чувствуваат удобно. 3.БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Храна одделение силиконски.Не спојници кога извртување и дизајниран да трае за цел живот. 4.МНОГУ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, машина за миење садови безбедно и микробранова пријателски. 5.Екстра Долг : не грижете се, вашиот влажни ракави,заштита на вашиот убав крпа.ЗАБЕЛЕШКА : за да се Исчисти по користење и висат сува.

Кон својствата

Производи во категоријата