Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
YouLike 2Pack Силикон Чистење Ракавици на Магијата пример, перење на садови Алатка За Пет Капење Коса Масажа Гума Scrubber Водоотпорен Четка Сунѓерот Scrubber Домаќинство Ракав?

YouLike 2Pack Силикон Чистење Ракавици на Магијата пример, перење на садови Алатка За Пет Капење Коса Масажа

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

силикони. 【Материјал】 Направи На Безбеден И Храна Одделение Силиконски, ФДУ стандард.На Ракавици Ќе Го Заштити Вашиот Рацете И Ноктите. 【Пакет Вклучувајќи】Сет на 2 пара.Домаќинство Ракавици,2 Бои Чистење Ракавици(Сина、Сива、Зелени)За Различни Цели. 【Мулти-Функционални】Со густа Мека Четка за чешлање ракавици енергично бришење на домашно милениче целиот избегнување на се пет нула.Погоден за чистење на кујната облека за перење градинарство милениче масажа и др. 【Силна & Трајни】Водоотпорен и Масло-отпор.Оваа Перење Ракавици Може да Се Користи На Различни Вода на Температура Од -40 до 392 Целзиусови.Тоа Може да се Користи за Да Се Служат топли јадења, се Движат на рерната или Миење садови во топла вода. 【Големина】Lx W : 13.78 x 5.9 инчи.0.37 килограми.Се прилагодат Ергономски Дизајн,Оваа Смена Четка Ракавица е доста флексибилен и соодветен за раце на средни и големи димензии. 1. [Заштита]Висат нив со кука во секое место што го сакате.И тоа е дозволено да се стави во машина за миење садови, исто така, може да се чисти од 300 целзиусови вода. 2. [Отпорни на топлина]Обновливи Миење Scrubber Отпорни на Топлина Чистење Алатка,може да се користи за да им служи на топли јадења, се движат на рерната или миење садови во топла вода. 3. [ich Пена]Со густа Мека четка Ракавици Одлична за чистење на кујната, јадење, перење, овошје & растителни чистење, тоалет чистење, масажа за домашни миленици или Миленичиња Нега на Коса.Тоа може, исто така, миење на автомобилот, чистење на собата или на подот, отстранете садови масло.тоа е брз и лесен.

Кон својствата

Производи во категоријата