Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
RIGWARL Отворено Целосен екран на допир СТП Кожни Ракавици Отпорни на Вода

RIGWARL Отворено Целосен екран на допир СТП Кожни Ракавици Отпорни на Вода

DEN 479.76
 

Производот е достапен
Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се водат надворешната ткаенини,комплетно водоотпорен внатрешна мембрана.Увезени.Влага-wicking термичка обвивка.Целосна дланка екран на допир за користење со електронски уреди.Графички печатени дизајн.Дланка со синтетичка кожа.Пена баласт на дланка.Велкро ширина на вредноста.Мулти-сезонски ракавица која е и водоотпорен и дише,што го прави одличен за да издржи сите видови на временските услови.Зима топли ракавици со три слоја од водоотпорен топлина, а fux кожа дланка со баласт за зголемена контрола и контрола и пред-криви прстите за поголема контрола.its a dab hand на носење на планините, на ридот, па дури и на вашиот велосипед.Целосна дланка екран осетлив на допир ракавици се погодни за работа на отворено во есен зима,windproof и водоотпорен,и да ја задржите раце топли при ракување замрзната храна или други предмети.Оваа зима топло ракавица има добар екран на допир функција,не треба да ги тргнеме на топли ракавици,ќе може да работи на паметен телефон, таблети, паметни часовници, итн.во секое време, насекаде.RIGWARL отворено ракавици се вметнуваат со водоотпорен мембрана помеѓу полиестер мека лушпа и топло руно, и им обезбеди на вашите раце топлина и сувост,додека се возела,трчање,куче одење, пешачење, качување итн.Руно лагер е повеќе дише и влажна wicking,да ги задржи вашите раце топли, но не и пот.Против пролизгување СТП кожа на дланка зголемување на триење и отпорност на триење,да се добие подобар стисок на риболов,камери или телефони.Сит се вклопуваат еластична velrco манжетни води ракавица затворени околу рачниот зглоб се вклопуваат под вашата зимска јакна ракав за да се спречи нацрти од неизразен во.Овие термички велосипедизам ракавици се совршени за вашата јава од Есен до Пролет.Овие разноврсна ладното време ракавици се исто така корисни за други активности на отворено како трчање,пешачење, качување,возење,голф,motorbiking, па дури и дигање.Тие прават идеален подарок за вашиот партнер, пријателите или workmates!.Боја : Розова | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Мулти-сезонски ракавица која е и водоотпорен и дише,што го прави одличен за да издржи сите видови на временските услови.Зима топли ракавици со три слоја од водоотпорен топлина, а fux кожа дланка со баласт за зголемена контрола и контрола и пред-криви прстите за поголема контрола.its a dab hand на носење на планините, на ридот, па дури и на вашиот велосипед.ВАЖНА забелешка : Шевовите и манжетни не се водоотпорни, па водата може да течење во, особено во поројниот дожд или периоди на потопување во вода.Овие термички велосипедизам ракавици се совршени за вашата јава од Есен до Пролет.Овие разноврсна ладното време ракавици се исто така корисни за други активности на отворено како трчање,пешачење, качување,возење,голф,motorbiking, па дури и дигање.Тие прават идеален подарок за вашиот партнер, пријателите или workmates!.

Кон својствата

Производи во категоријата