Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Француски Бул Силикони Јадење Чистењето Ракавици - Кујнски Ракавици За Миење Садови со Текстура Scrubbers - 1 Пар

Француски Бул Силикони Јадење Чистењето Ракавици - Кујнски Ракавици За Миење Садови со Текстура Scrubbers -

DEN 263.28
 

Производот е достапен
Достапност

ТОПЛИНА ОТПОРНИ ДА се ЗАДРЖИ на РАЦЕ БЕЗБЕДНО - Висок квалитет со силиконска е отпорни на топлина за да се задржи на раце од добивање на топла или изгорени миење садови во топла вода.Избегнувајте абразивни средства за чистење.МУЛТИ-ЦЕЛ - идеален ракавица за сите ваши чистење потреби.Совршен кујна gadgets,.Ние се подготви надвор линии со поп на уметноста и модата.Машина за миење садови безбедно врвот рек само.Дизајнирано за да биде дебела за удобно се вклопуваат што нема да се скрши или солза лесно. 2 ПАРЧИЊА ТОПЛИНА ОТПОРНИ на СИЛИКОН ЧИСТЕЊЕ на САД РАКАВИЦИ - француски Бул чистење ракавици се изработени од високо квалитетни трајни и флексибилни силикони.ДИЗАЈНИРАН СО ДОЛГ РАКАВ - францускиот Бул Силикони Ракавици се дизајнирани со екстра долг ракав да помогнат на рацете и ракавите се исуши за време на употреба.Долго должина чува вашите раце и ракавите се исуши.Далеку подобри нитрилна или винил ракавици.Се изразат себе си и да го прослават секојдневниот со нашиот асортиман на француски Бул производи цел да се вклопи во вашиот начин на живот.FEATURESOne големина одговара на most Made од издржлив и флексибилни silicone Gentle доволно за сите садови и деликатна surfaces Great за секојдневното домаќинство задачи вклучувајќи миење садови, чистење плочки, чистење купатила, перење на вашиот автомобил, капење домашни миленици, чистење на овошје и зеленчук и повеќе.Француски Бул чистењето ракавици направи миење садови толку многу полесно и поудобно.Совршен придружба да ги задржи сите на вашите омилени француски Бул чаши, чинии, tumblers, чинии и чаши чиста и место слободни.Совршен за чистење помеѓу tines/prongs на гранки или есцајг.Машина за миење садови безбедно - лесно да се clean French Бул силиконска гума ракавици се идеално погоден за секој тип кожа, како тие се 100% се бесплатно на BPA, латекс и отрови.ДОСТАПНО ВО 3 COLORSJellybean Stripe Anemone Alt Delight EASY ДА CLEANWash со топла вода пред употреба.УНИКАТНА ТЕКСТУРА SCRUBBERS - Секој гумена ракавица е начичкана со уникатна текстура чистењето четка за да се отстрани нечистотијата и остатоци од било која површина.

Кон својствата

Производи во категоријата