Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Обновливи пример, перење на садови за Чистење Ракавици со Латекс Слободни, Памук Обвивка, Кујнски Ракавици 2 Пара(Медиум,Сина)

Обновливи пример, перење на садови за Чистење Ракавици со Латекс Слободни, Памук Обвивка, Кујнски Ракавици 2

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум ПВЦ Материјал :Овие ракавици се изработени од латекс слободни, ПВЦ материјал.Напредни Собираат Технологија : Донесува напредни Собираат Технологија која Ткае памук и ПВЦ Беспрекорно, прави да се Чувствувате Удобност и Мека.И, исто така, има Одлична Заштита од топла Вода.Не се лизга дизајн : Дизајнот на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и контрола.Должина на ракавици : идеален 13-инчен должина не само што може да го задржи вашето оружје се исуши и да се спречи вода од намалувањето надолу во ракавици, но, исто така, се одржува на рацете се движат флексибилно.Мулти-функционални : Водоотпорен и масло-отпор;Погоден за чистење на кујната облека за перење во домаќинството чистење градинарство фризерски и сл.Широко се користи во секојдневниот канализација, козметички салони, куќа декорација, автомобил чистење, градинарството и други индустрии.Ве молиме да ја исчистите површината на ракавици по употребата,Висат сува;се Избегне контакт со остри објекти за да се спречи оштетување.

Кон својствата

Производи во категоријата