Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
МПМ Зимски Мото Ракавици за Мажите и Жените екран осетлив на допир Waterpoof Топло Ракавица за АТВ UTV моторни санки Скијање Велосипедизам

МПМ Зимски Мото Ракавици за Мажите и Жените екран осетлив на допир Waterpoof Топло Ракавица за АТВ UTV моторни

DEN 599.76
 

Производот е достапен
Достапност

Анти-пропадна дланка нуди подобар стисок на справи и подобрување на безбедноста, исто така, прави ракавици, издржливи и отпорни на абење.Направени од 31% Полиестер+23% Taslon+20% Супер Ткаенина+10% ПВЦ, мотоцикл зимски ракавици е windproof и отпорен на вода, идеален за ладно време јава/моторни санки употреба.Се состои од 8% Метал(нерѓосувачки челик) за стави на запалената, овој мотоцикл возење ракавици високо ја штити вашата стави на запалената и раце од добивање повредени.45 ИНЧЕН, 22.Главните Точки на МПМ Зимски Мото Ракавици. Тоа не е препорачувам да се мијат ракавици од машина, ако треба да се, youd подобро стави јава ракавици во торба за перење, па како да се намали потенцијалниот ризик од оштетување.Нерѓосувачки Челик Заштитаод не ' Рѓосувачки Челик на Зимски Мото Ракавици Нуди Силна Заштита за стави на запалената, Додека Скијање, Скејтбординг или Возење Мотоцикли во Ладно време.Анти-изгубени тока држи левото и десното зимски ракавици заедно за складирање намена кога не постои потреба да се користи за возење на моторцикл ракавици.Само измери вашата дланка обемот и изберете големината според вашиот мерни податоци.Не се мијат црна и црвена ракавици со топла вода во текот на 30℃ (80℉) или кајгана мотоцикл ракавици зима.Рефлексивни Мрачно го подобрува ноќ возење безбедност.Високо еластична ткаенината и прилагодливи drawstring се комбинираат за да се зголеми двојно се задржи ветер од вашиот ракавите.ВодоотпоренИзработка на Вода Отпорни Ткаенини и Внатрешниот Сомот Материјал, овој Мотор Зимски Ракавици Држи Motorcyclists' Раце Суво и Топло во Ладно Дождливите Денови. Ве молиме обидете се да се исуши на велосипед, мотоцикл, моторни санки ракавици во кул и добро вентилирани место и да се држат настрана од директна сончева светлина за да се избегне можноста на боја исчезнува. Youd подобро се мијат ракавици со раце.Рефлексивни Мрачно го подобрува ноќ возење безбедност.

Кон својствата

Производи во категоријата