Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UNIONE Mamison 2 Пара Обновливи Водоотпорен Домаќинство пример, перење на садови за Чистење Гумени Ракавици, Не се Лизга Кујна Ракавица (Medium)

UNIONE Mamison 2 Пара Обновливи Водоотпорен Домаќинство пример, перење на садови за Чистење Гумени Ракавици,

DEN 203.76
 

Производот е достапен
Достапност

Направени во Кореја.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие латекс ракавици се изработени од мека гума, кој е и дамка-слободни и мирис за слободни.Можете исто така да ги добиете свеж, светлина, мирис на гума од нив.подобро од сите други материјали.Најдобро од сите, мека латекс е нежна за кожата, така да не ќе се алергиски реакции.ЗАШТИТА на ВАШАТА РАКА : Овие ракавици ќе го прават тоа можно за вас, кои се алергични на рака мие садови кои не се машина за миење садови безбедно.ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН : Дизајнот на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и контрола, 13.7 инчен ракавица должина и манжетни заостри со цел да се спречи вода од тече во ракавица.НАЈДОБРИ ЧИСТЕЊЕ РАКАВИЦИ : Идеална за Кујната Чистење, пример, перење на садови, Автомобил мие, Затворен и отворен за чистење, домашни Миленичиња нега употреба, итн.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие латекс ракавици се изработени од мека гума, кој е и дамка-слободни и мирис за слободни.Можете исто така да ги добиете свеж, светлина, мирис на гума од нив.подобро од сите други материјали.Најдобро од сите, мека латекс е нежна за кожата, така да не ќе се алергиски реакции.

Кон својствата

Производи во категоријата