Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ПАЦИФИК Т.Е. 2 Пара Обновливи пример, перење на садови за Чистење Гумени Ракавици, Не се Лизга, Кујна, Мали

ПАЦИФИК Т.Е. 2 Пара Обновливи пример, перење на садови за Чистење Гумени Ракавици, Не се Лизга, Кујна, Мали

DEN 311.76
 

Производот е достапен
Достапност

Премиум Материјалот:На пример, перење на садови ракавици направени со високо флексибилни, водоотпорни природна гума за голема cmfort & умешност, што е и дамка-слободни и мирис за слободни.Тие мирис малку rubbery и хемиско-како кога за прв пат ги извади од пакување, но откако се емитуваше на нив од тие ќе биде во ред.Алергиски луѓе или луѓе кои се осетливи на гума мирис треба да ги користат со претпазливост.Практичен Дизајн : Дизајнот на Гранули во Дланката и на Прстите се Зголемува Триењето за да се Обезбеди подобра контрола и контрола, 14.96 инчи ракавица должина и манжетни заостри со цел да се спречи вода од тече во ракавица.Не се лизга Дизајн : не се лизга врежана дланка прсти и ракавици за чистење нуди добра потпора да се сфати влажни и мрсните јадења и gadget во текот на миењето.Не грижи се за работите на лизгање надвор од ваши раце!И ги задржи овие куќа чистење ракавици во ладно и суво место може да се прошири нивниот животен век.Мулти-цел апликации : Совршен за пример, перење на садови, базен одржување, логистика, чистење (екс.езерцето олук жито), автомобил/крпа за перење, кујна/бања користење, е работа, сликарство, градинарство, риболов, пет се грижат, секојдневни задолженија,DIY и секое домаќинство давачки.Сигурна заштита : Ова чистење ракавици се исполнат CA Проп. 65 прописи, во согласност со REACH регулатива.Ние гарантираме вашето 100% задоволството на нашите производи.Ако не сте задоволни со нашите производи, ние нудиме 100% наплата.Добиете на вашите раце заштита.На обновливи чистење ракавици се изработени од природен латекс, има одлична еластичност.Добар избор за да се заштитат рацете.Уникатен рака дизајн за да се подобри удобноста, Уникатен дланка текстура дизајн за да се спречи лизгава ефикасно, одлични зафат.Двојна заштита ја прави работата побезбедно.

Кон својствата

Производи во категоријата