Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Vestil AWR-28-10A Алуминиум Прошетка Рампата се Преклопуваат Стил, 2200 lb, 120 Должина, 28 Ширина, 4.75 Висина

Vestil AWR-28-10A Алуминиум Прошетка Рампата се Преклопуваат Стил, 2200 lb, 120 Должина, 28 Ширина, 4.75 Висина

DEN 23284.56
 

Производот е достапен
Достапност

100% заварени алуминиумска конструкција е светлината-тежина и нема да рѓа.Преклопуваат стил крајот усна обезбедува непречено транзиција.Безбедност синџири безбедно поврзување рампата да приколка за безбедност.Serrated рампата површината обезбедува не-се лизга на зафат.Алуминиум Прошетка Рампата им овозможува на испорака мажи/жени, шпедитерите, и примачите да оптоварување и истовар камиони кога доковите се недостапни.Тешки-должност челик синџири со челик земи куките се прикачени на секоја страна на рампата за безбедно обезбедување на рампата да камион.Изграден на цврста алуминиумска легура со не-пропадна упатуваа површината.Рампата е лесен и лесно да се справи.Ова се преклопуваат стил се потпира на камионот корито.

Кон својствата

Производи во категоријата