Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Бартон Извоз 2.0 26L Ранец, Точно Црна Тројно Ripstop, Една Големина

Бартон Извоз 2.0 26L Ранец, Точно Црна Тројно Ripstop, Една Големина

DEN 408.00
 

Производот е достапен
Достапност

Димензии : 19in x 12in x 6in / 49cm x 30cm x 14cm; Тежина : 1.3 кг; Јачина : 26 L.Издржливи надворешниот ткаенина изградба repels вода во снег и wintry-микс услови.Се тркалаат врвот затворање.Кадифен воздух мрежа задниот панел со струење зони.Cush ергономски рамо ремени со прилагодливи sternum рака.Спорт тип : Кампување & Пешачење.На дневна рутина повици.Оптоварување и се движат со Бартон Извоз 2.0 Ранец.На хибриден стил мешавини традиционален дизајн, со одлучно модерна чувствуваат.Својот тек-со врвот отворање и временските услови-пролевање материјали чувајте ги сите на вашиот секојдневен носат нешта живи и здрави.Од надвор, еден убав широк џеб, го прави за лесен пристап до лаптоп или таблет, и твин капка-во џебовите чувајте шише вода или капа за лесна го дофати.

Кон својствата

Производи во категоријата