Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
[ALL STAR КАМИОН ДЕЛОВИ] Класа 70mmx30mm (2.75x1.18) Правоаголни Рефлектор Силна Стап-на - 10 Пакет за Приколки, Камиони, Автомобили, поштенски Сандачиња, Чамци, SUV е, RV е, Индустриск

[ALL STAR КАМИОН ДЕЛОВИ] Класа 70mmx30mm (2.75x1.18) Правоаголни Рефлектор Силна Стап-на - 10 Пакет за Приколки,

DEN 358.80
 

Производот е достапен
Достапност

Производ Големина : 70 x 30 mm/2.75 x 1.18 инчен (Должина х Ширина); Дебелина : 8 mm/0.3 инч.Леќа Боја : Жолто; Материјали : ABS+ПММА.Инсталација : 3 M Лепило Или Завртка Планината.Го прави вашиот приколка многу повеќе видливи.Може да се користи на нешто што сакате да се видите подобро во текот на ноќта како на пример, некое поштенско сандаче.Голема Безбедност функција за вашиот приколка.Висока јачина на паста, трајни, анти-УВ, висока температура, не се плаши од дожд, направи изглед, поубав, една година гаранција.Пакет Вклучувајќи : 10pcs reflectors (Не се опремени со завртки).Карактеристики : Висок Квалитет И Прифатлива Цена.Времето отпорни и лесно да се чисти.Чувајте вашиот автомобил око-фаќање во темната ноќ, обезбедување возење безбедност.Исто така, најдобра украс за декорација на вашиот дом.Пакет се Вклучени : 10 x Камион Предупредување Reflectors Tips : Чистење на површината на вашиот автомобил пред лепење на рефлектор, а потоа притиснете за фирма лепливоста.

Кон својствата

Производи во категоријата