Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
NICENEEDED Помине Rhinestones Сет Со 100Pcs Вода Капка Рамен грб Rhinestones Вода Капка Дизајн Rhinestones Кристали За Нокти Декорација Gem Камен Шарм Резерви(Стил 6)

NICENEEDED Помине Rhinestones Сет Со 100Pcs Вода Капка Рамен грб Rhinestones Вода Капка Дизајн Rhinestones Кристали

DEN 263.76
 

Производот е достапен
Достапност

❤[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] : ќе добиете 100 компјутери вода капка рамен грб rhinestones,одлично за вашите нокти дизајн. ❤[ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА] : Четка, на База на полски, и Ставете ја На Ноктите.Користете Лепило или УВ Гел за да го Поправам на Саканата Површина. ❤[ДОБАР КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ] : се направени од високо квалитетен материјал, безбедно, еколошки, не-загадувачките и безопасно.Не предизвикува оштетување на кожата.Можете да го користите на леснотија. ❤[ШИРОКА ПРИМЕНА] : Овие рамен грб rhinestones ќе ви донесе салон искуство со професионална одделение помине заштита и подобрување на производите.Тоа е совршен подарок.Можете да изберете различни бои за декорација на ноктите.Тоа ќе ви даде повеќе сјајна ефекти на партии,клубови, танц страни, итн. ❤[ГОЛЕМА ИДЕАЛЕН ПОДАРОК] : Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасна ноктите дизајни.Елегантни и модерни модели дизајн направи вашите нокти да изгледаат гламурозно и мода;Добар подарок за вашата сопруга,девојка,мајка,роднини,пријатели.NICENEEDED Помине Rhinestones Сет Со 100 Pcs Вода Капка Рамен грб Rhinestones Вода Капка Дизајн Rhinestones Кристали За Нокти Декорација Gem Камен Шарм Резерви(Стил 6) ПАКЕТ СОДРЖИНА : 100 Pcs Вода Капка Рамен грб Rhinestones.Како да го Користите : 1.Подготви лепак за лепење на вежба, користете четка за нокти или памук брис да се примени соодветен износ на лепак. 2.Однесуваат на леплива дијамант лепак на површината на ноктите, износот е според обемот на накит. 3.Стави на накит на површината на ноктите, го поправат позицијата, и не се движат по случаен избор по одредување на тоа. 4.УВ ламба светлина за неколку минути. 5.Пополнете ги празнините со лепак потоа осветлување. 6.Се применуваат пломби.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт"копчето во вашата сметка да ни e-mail.ние би биле среќни да ви помогнат да се реши проблемот веднаш штом ќе може да.

Кон својствата

Производи во категоријата