Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
UTOWO Везови Смешко-се соочуваат со Бејзбол-Капа за Жените и Мажите, Симпатична Насмевка, Насмевка-лице Тексас возач на камион-Тато-Шапка Унисекс-Тинејџери

UTOWO Везови Смешко-се соочуваат со Бејзбол-Капа за Жените и Мажите, Симпатична Насмевка, Насмевка-лице Тексас

DEN 239.76
 

Производот е достапен
Достапност

Тока затворање.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО - Прилагодлив Рака затворање на задната страна, лесно се прилагодува за да се вклопи во вашата глава.глава обемот 21.5"-23.5", широк обод 2.95", краун висина 5.12".EVERDAY ДОДАТОК – Нека нашата шапка како вашиот секојдневно носење.Тоа е одлично за лош коса ден, сончево утро или кога уживање во активности на отворено како топка игри,куче одење, возење велосипед, пешачење, велосипедизам, џогирање, аеробик, риболов, кампување, водење и викенд оклопни.КВАЛИТЕТОТ ВЕЗЕНИ ДИЗАЈН Високиот квалитет на ИЗВЕЗЕНА "смајли "на предната и оваа тато капа е исто така се направени за голема мазна текстура и долготрајна издржливост, 100% мека памучна, удобно, издржлив и лесен.EVERDAY ДОДАТОК – Нека нашата шапка како вашиот секојдневно носење.Тоа е одлично за лош коса ден, сончево утро или кога уживање во активности на отворено како топка игри,куче одење, возење велосипед, пешачење, велосипедизам, џогирање, аеробик, риболов, кампување, водење и викенд оклопни.ШАПКА КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодлив рака затворање, се мијат памучни поло стил на дизајн, и релаксирана, удобно се вклопуваат.Памук низок профил, тато капа со везени претходно биле вклучени ви држи кул во жешкото летно сонце.ЗОШТО ЌЕ ВИ се ЉУБОВТА - на Жените бејзбол капа предности вклучени : спорт капа со губење на долу, горе на неуредна пунџа, или во конска опашка, одлична за трчање и работат надвор – држи коса исклучите вашиот врат за да се спречи потење, доаѓа во многу бои да одговара на вашиот симпатична облека, носат секој ден во било кое време и веднаш се изгледа забавно, флертувачки и стилски!.

Кон својствата

Производи во категоријата