Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OLFA RTY-2/C 45mm Поздравниот Ротари Машина,Аква

OLFA RTY-2/C 45mm Поздравниот Ротари Машина,Аква

DEN 431.76
 

Производот е достапен
Достапност

Жив аква се справи со боја е толку изразена како лицето кое го користи тоа.Contoured рачка овозможува удобно сечење.Интегрирани вдлабнатини на главата на машина помогне да се спречи прст пропаѓање.Сечилото покритие за дополнителна безбедност.Вклучува и одговара на OLFA 45mm ротари ножеви.Брз-Сечилото Промени.Сечилото покритие за дополнителна безбедност.Contoured рачка за удобно сечење.Интегрирани градини, да помогне да се спречи прст пропаѓање.Намалувања повеќе слоеви на ткаенина одеднаш.На OLFA 45mm Брзо-Промена на Ротари Машина, Аква е совршен прилог на било занает простор.Квалитетот на проектирањето и изведбата се направи оваа совршена алатка за проекти големи и мали.Дали сте quilter, облека канализација, cosplay уметник, или општо crafter на OLFA 45mm ротари машина е одлична за сечење различни материјали како што се руно, филц, памук, волна, пена, меѓу другите.Брзата промена-промена на сечилото функција го прави ножот се менува брзо.На contoured рачка овозможува удобно сечење.Овој пакет содржи еден 45mm ротари машина.OLFA RTY-2/C, 1110720. Увезени.

Кон својствата

Производи во категоријата