Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
OLFA RTY-3/G 60mm Директно се Справи со Ротари Машина

OLFA RTY-3/G 60mm Директно се Справи со Ротари Машина

DEN 626.88
 

Производот е достапен
Достапност

Вклучува 60mm ротационен нож.За двете десната и левата рака на корисниците.Намалувања до 8 слоевите на ткаенината.Издржливи се справи со перките на безбедноста капак.погоден за индустриски апликации.Издржливи директно се справи.Сечилото покритие за безбедност.Интегрирани жлебови спречи прст пропаѓање.Висат-дупка за складирање.Со претходно внесени RB60-1 60mm Волфрам-Челик Ротационен Нож.Опис на производот На OLFA 60mm Стандард Ротари Машина.Квалитетот на проектирањето и изведбата се направи оваа совршена алатка за проекти големи и мали.Карактеристики вклучуваат сечилото слајд безбедност се покријат и да се справи, кој е дизајниран да се намали рака замор.Accommodates и десно и лево раце корисници.Дали сте quilter, облека канализација, cosplay уметник, или општо crafter на OLFA 60mm ротари машина е одлична за сечење различни материјали како што се руно, филц, памук, волна, пена, меѓу другите.Овој пакет содржи еден 60mm ротари машина.RTY-3/C, 9353. Увезени.Од Производителот Најголемиот OLFA Ротари Машина За Тешките Материјали И До 8 Слоевите на Ткаенината.

Кон својствата

Производи во категоријата