Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ручек Торба за Мажи & Жени Изолирани Ручек Кеси Голема Кутија за Работа Возрасни Обновливи Ручек кутии Кулер Tote (Розева)

Ручек Торба за Мажи & Жени Изолирани Ручек Кеси Голема Кутија за Работа Возрасни Обновливи Ручек кутии Кулер

DEN 383.76
 

Производот е достапен
Достапност

【Добра Изолација】Easyfun практични ручек кеси се идеални за Мажи&Жени за еден ден поминат или работен ден.Нејзините направени од издржлив оксфорд материјал, изолација е дебела алуминиумска фолија лагер, Одлична свежи-одржување на ефектот со ice pack овозможува да уживате во свежа храна и да пијат насекаде. 【Поголем Капацитет】Easyfun ручек кутии имаат голем капацитет, кутија големина is11.5 LX7.0 WX8.6 H инч.Доволно за да ги собере еден или два оброка.Тоа, исто така, има предниот и задниот џеб за да ги задоволат вашите потреби. 【Внимателен Дизајн】Easyfun изолирани ручек tote има силен рачка, која е високо stitched на ручек торба и нема да го раскинам лесно, исто така, обезбедува удобно носење. 【Мулти Боја Изберете】Што се предвидени различни бои за да се задржи сте задоволни со вашата облека и е унисекс, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели. 【Доживотна Гаранција】Easyfun оброк првично ручек кутија е со висок квалитет и се наменети за долго време се користи исто така има најдобра услуга на клиентите Ако имате било какви проблеми со вашиот ручек pail, Easyfun обезбедува ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА, да ви даде најдобар шопинг искуство!.

Кон својствата

Производи во категоријата