Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Amersun Деца Ручек Кутија,Трајни Изолирани Училиштето Ручек Торба со Поместена Лагер да ги Задржи на Храната Топло Ладно за Долго Време,Вода отпорни на Термичка Патув?

Amersun Деца Ручек Кутија,Трајни Изолирани Училиштето Ручек Торба со Поместена Лагер да ги Задржи на Храната

DEN 455.76
 

Производот е достапен
Достапност

Доживотна Гаранција!Изолирани Ручек Торба : надвор од ручек кутија е направен од водоотпорни и отпорни на дамки Оксфорд ткаенина, која е еднократно, трајни и лесни да се чистат.Внатрешната обвивка се направени од храна одделение алуминиумска фолија и исполнет со 4 mm сунѓер.Храната може да биде во фрижидер или да се чуваат на топло, за неколку часа.Опремени со премиум патент, лесно да се отвори. (Не се погодни за возрасни).Дополнителна Меморија и Мулти-функција - внатрешната мрежа џеб е одлична за одржување ножеви, предници и лажици.Има несакани џеб за вашите пијалоци шишиња, па дури и чадор.Задниот џеб, исто така, нуди екстра простор за мирудии и салфетка, И пред патент џеб за ставање грицки, бонбони, салфети, клучеви, со мали промени, картички и други мали животни.Широк Отворен Дизајн - Врвот на ручек торба за деца може да се отвори со двојна патент затворање, тоа значи дека вашиот ручек контејнер може да се стави во торба и однесен надвор од торбата, хоризонтално.Широк отворен дизајн е за лесен пристап.Забележете дека оваа ручек кеса не е leakproof.Издржливи - Силни најлон рачки и Оксфорд ткаенина поврзете со густа крои кои го прават торба издржливи.Тоа доаѓа со комфорна рачка за лесно носење.Големина на & Капацитет-севкупните димензии на ручек Кутија се 10.6"Lx4.33"Wx8.07"H/ 27*11*20cm.На Ручек Кутија е максималниот капацитет е 4 L.Стилски ручек торба за на училиште, на работа, и секојдневна употреба.Тоа е добар подарок за вашата девојче&момче или вашата девојка&дечко.Доживотна Гаранција, ако не сте задоволни со ручек tote, 100% пари наплата на гаранција и замена гаранција.Надворешноста на Ручек Кутија е изградена од вода-отпорни на нечистотија-доказ Оксфорд ткаенина за обновливи и издржливи, вода бесплатен (нетоксични и лесно да се чисти).Совршен Топла / Ладна Термички.AMERSUN има направивме едноставен и модерен ручек кутија за да им помогне на секој кој го носи она што тој/таа треба во повеќето практичен и модерен начин.Amersun е ручек кутија е врз основа на уникатен дизајн концепт : здрава, високо-квалитетна, и среќен.За вашиот живот, за вашето семејство, за вашите пријатели!.

Кон својствата

Производи во категоријата