Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Скелет череп Црвени Цвеќиња Изолирани Ручек Кеси за Жени/Мажи Обновливи Ручек Кутија за канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа Leakproof Кулер Tote Кеси 20402055

Скелет череп Црвени Цвеќиња Изолирани Ручек Кеси за Жени/Мажи Обновливи Ручек Кутија за канцелариска Работа

DEN 839.76
 

Производот е достапен
Достапност

Димензии : 12 x x 8.8 10.2 инчен(30.5*22*25.5 cm(15 L)).Материјал : Полиестер +PEVA(Внатрешно Сад Област).Преносни : кулер торба доаѓа со засилен се справи и монтажни прилагодливи рамо, рака за лесно носење на рака или носат ова на рамото/низ градите.Може да се користи како ручек торба, мраз вреќа, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Голем капацитет : 12"x 8.8"x 10.2"(1.23 bl).Голем простор за складирање за 24 шишиња на 330ml лименки, или 12 шишиња на 330ml пиво.Тоа е еколошки и полиестер, водоотпорен обвивка, мека, течење-доказ и лесно да се чисти.Гаранција : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако сте незадоволни нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви ги задоволи одговор. "Пакетот Вклучува : 1 PC Кулер Торба Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!".

Кон својствата

Производи во категоријата