Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Ручек кутија За Мажи Изолирани кулер Ручек торба w/ 3 преграда - Вклучува Монтажни Рамо, Рака + 2 Мраз Пакети. Силна SBS Патентите Голема подароци За Мажи... (Виолетова, Ме

Ручек кутија За Мажи Изолирани кулер Ручек торба w/ 3 преграда - Вклучува Монтажни Рамо, Рака + 2 Мраз Пакети.

DEN 598.80
 

Производот е достапен
Достапност

3 ОБНОВЛИВИ КОНТЕЈНЕРИ + 2 МРАЗ ПАКЕТИ : изолираната торба вклучува 3 големи оброк првично контејнери и 2 мраз пакети да се задржи свежа храна и кул.Компактниот кулер ручек торба може да се сместат неколку контејнери со некои помали џебови за да се задржи сè друго организирани.Versal изолирани tote торба чува храната топла или ладна, па нејзината свежина останува недопрена и подготвени да јадат, каде и да сте без разлика Дали ви се случува да вашата канцеларија, училиште, кампување, kayaking или пешачење, секогаш може да смета на Versal ручек торба ранец за да се задржи вашите оброци кул, свежи и организирани.НАТОВАРЕНИ СО ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Versal ручек кулер торба е совршен начин да се направи вашата здрави навики лесно и функционална.Таа има 2 се целосно изолирани шише носители во задниот и страничните мрежа џебови за мали лични предмети, како што се копчиња и на мобилни телефони.Тесниот дизајн го прави пренослив изолирани патна торба дека е удобен кога патуваат, да ги преземат за да на плажа или да пикник во паркот.НЕНАДМИНАТА КВАЛИТЕТ : внатрешноста е опремена со екстра дебели peva обвивка, ЕПА пена и висок квалитет на метален хардвер.Спецификации & детали : SBS патентите Двојно stiches 840 D полиестер материјал Дебели peva поставата ЕПА пена за изолација Компактен дизајн : димензии : 12" (L) x 7" (W) x 9" (H) Сет вклучува : 3 BPA free контејнери – Замрзнувач, микробранова печка и машина за миење садови безбедно 2 мраз пакети Поместена рамо ремени – пренослив и се прилагодува на Нашата безусловна гаранција : Нашите високо-квалитетни ручек кутија, торба е грижете се-слободен избор поткрепени со 100% учинок гаранција.Контејнерите се BPA free, ладилник, микробранова печка и машина за миење садови безбедно.

Кон својствата

Производи во категоријата