Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HLMSKD 62 ВО 1 Прецизност S-2 Шрафцигер Сет со Уникатен Open Копчето за Домашна Електроника DIY Поправка

HLMSKD 62 ВО 1 Прецизност S-2 Шрафцигер Сет со Уникатен Open Копчето за Домашна Електроника DIY Поправка

DEN 3676.80
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Издржливи и висока прецизност.Мала тежина, издржливи во употреба.Мулти Алатки во различни големини за сите потреби.Отворете го вашиот електронски уред лесно со оваа алатка сет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Издржливи и висока прецизност.Мала тежина, издржливи во употреба.Мулти Алатки во различни големини за сите потреби.Отворете го вашиот електронски уред лесно со оваа алатка сет.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Size : 210*133*38.5 mm Usage : Дом Tools Feature : Мулти-се користи Screwdriver Package се Вклучени : 1 x Шрафцигер set Note : 1. Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.2. Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-2cm толеранција.3. Бидејќи набљудувачите не се калибрира истото, бои на објектите во фотографии прикажат на компјутерски монитор може да биде малку поинаков.Се надевам дека за да се разбере!Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Сива сомот Внатрешни работи со Пренослив Перница ,ги штити вашите часовници од прашина, гребење и кршење;.

Кон својствата

Material:
Stainless Steel
Size:
210*133*38.5 mm
Usage:
Home Improvement Tools
Feature:
Multi-used Screwdriver
Package Included:
1 x Screwdriver set :
1. Only the above package content, other products are not included. :
2. It is manual measurement, there may be 1-2cm tolerance. :
3. Because the monitors are not calibrated the same, the colors of the items in the photos displayed on the computer monitor may be slightly different. I hope to understand! :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Gray velvet Interior with Removable Cushion ,protects your watches from dust, scratching and breaking; :

Производи во категоријата