Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
HLMSKD Штекер Шрафцигер 9/10 Компјутери Set Прецизност 3-11mm Хексагонални Завртки Ореви Копчиња Возачот Преносни апарати за Домаќинство Поправка Рака Алатка Колекции (Го?

HLMSKD Штекер Шрафцигер 9/10 Компјутери Set Прецизност 3-11mm Хексагонални Завртки Ореви Копчиња Возачот Преносни

DEN 2935.92
 

Производот е достапен
Достапност

Материјал:CR-V. Тип:Шестоаголна.Овој приклучок шрафцигер е направен од челик,висока цврстина и издржливи.Ергономија се справи со дизајн,удобно,анти се лизга и лесно за работа.Примена : Погоден за домашни уред,електричен уред и автомобил поправка.Материјал:CR-V. Тип:Шестоаголна.Овој приклучок шрафцигер е направен од челик,висока цврстина и издржливи.Ергономија се справи со дизајн,удобно,анти се лизга и лесно за работа.Примена : Погоден за домашни уред,електричен уред и автомобил repair.Specification:Material:CR-VType:Hexagon Size:3mm/3.5 mm/4mm/4.5 mm/5mm/5.5 mm/6mm/7mm/8mm/9mm/10mm/11mm Package се Вклучени : Штекер Шрафцигер 9/10 Компјутери Set Note : 1. Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.2. Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-2cm толеранција.3. Бидејќи набљудувачите не се калибрира истото, бои на објектите во фотографии прикажат на компјутерски монитор може да биде малку поинаков.Се надевам дека за да се разбере!Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Сива сомот Внатрешни работи со Пренослив Перница ,ги штити вашите часовници од прашина, гребење и кршење;.

Кон својствата

Производи во категоријата