Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 25мм PH1 Шрафцигер Малку Сет за Поправка Алатки Screwdrivers Комплет Хексадецимален месо тело Вежба Малку За Моќ Домаќинство Рака Алатка

Преносни Мулти-цел Шрафцигер 10Pcs 1/4 25мм PH1 Шрафцигер Малку Сет за Поправка Алатки Screwdrivers Комплет

DEN 508.80
 

Производот е достапен
Достапност

Погоден за домашни, авто поправка, отворен и за други работни места, screwdrivers да ги реши сите ваши грижи.Име На Производ : Шрафцигер Малку.Материјал : Хром Vanadium Челик.Совет Тип : PH1. Хексадецимален месо тело Кол : 6.35 mm/ 1/4" Вкупна Должина : 25мм.High-end челик, прецизност-обработени и термички обработени вежба битови се повеќе робустен и durable10 Pcs 1/4" 25мм PH1 Шрафцигер Малку Сет за Поправка Алатки Screwdrivers Комплет Хексадецимален месо тело Вежба Малку За Моќ Домаќинство Рака Tools Specification : Име на Производ : Шрафцигер Bit Material : Хром Vanadium Steel Tip Тип : PH1 Hex месо тело Кол : 6.35 mm/ 1/4"Вкупна Должина : 25mm Features : со Користење на напредни легиран челик, целокупната индукција стврднување, не е лесно да се носат.Корисно е да се работи електронски уред, совршен за електричар, механичар и поправка работа.

Кон својствата

Product Name:
Screwdriver Bit
Material:
Chrome Vanadium Steel
Tip Type:
PH1
Hex Shank Dia:
6.35mm/ 1/4
Total Length:
25mm
Features:
Using the advanced alloy steel, the overall induction hardening, not easy to wear. :
It is useful to operate electronic device, perfect for electrician, mechanic and repair work. :

Производи во категоријата