Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
WORKPRO 12-во-1 Ratcheting Мулти-Малку Шрафцигер Сет, Брз-оптоварување Механизам Шрафцигер со Двојно Крајот Битови во Рачка

WORKPRO 12-во-1 Ratcheting Мулти-Малку Шрафцигер Сет, Брз-оптоварување Механизам Шрафцигер со Двојно Крајот

DEN 359.28
 

Производот е достапен
Достапност

[Она што Ќе Добиете] : 1 КОМПЈУТЕР Шрафцигер се Справи со 6 PC Двојно-заврши Јогурт, 1/4 во.хексадецимален месо тело S2 челик битови, должина 3-1/2 инчи.Што се зачувани во рачка за лесен пристап и носат : шахти SL4/5, PH1 / PH3, SQ2 / PH2, SQ3 /SQ1,T10/T15, T20/T25. [Супериорен Ratcheting Механизам] : Ratchet дизајн крши низ ограничувања на насоката, погодно switch за напред и рикверц ratcheting и заклучување позиција, заштедува време и напор. [Quick-оптоварување Дизајн] : Патентиран авто-заклучување, брз-оптоварување ratchet механизам дава една рака малку вчитување заклучување. [Ергономски се Справи] : Лизга-отпор зафат за удобно држење и поголем вртежен момент излез.Карактеристики со ергономски рачка, намалување на работна рака за време на употреба. [Апликации] : 12-во-1 ratchet шрафцигер собата е погоден за DIY, дома поправка, на отворено, која одговара на вашите потреби на мулти-цел.Да ги чува сите вклучени делчиња внатре се справи, лесно за EDC.Патентирана авто-заклучување, брз-оптоварување, еден раце малку вчитување брави речиси секоја 1/4" хексадецимален месо тело додаток,кои ги исполнуваат вашите најчесто треба додека работат.Промена на битови во секунда. 3-Позиција ratchet механизам : напред,нормално и обратно : удобен преклопник овозможува насока на стрелките на часовникот и контра стрелките на часовникот ratcheting и заклучен позиција.Оваа ratchet дизајн крши низ ограничувања на насока и да се подобри удобноста при користење. 6pc во 1/4.хексадецимален месо тело двојно-заврши S2 челик битови што се зачувани во рачка за лесен пристап и носат.Лесно е да се замени различни битови.Удобноста зафат рачки за да не се лизга употреба.WORKPRO Прифатлива Стабилност, Reinvented.Нашата единствена цел е да се изгради висок квалитет алатки во неверојатна вредност.Ние сме во бизнисот да се донесе прифатлива стабилност во светот на алатките.Сет вклучува : . 1 PC quick load ratchet шрафцигер се справи. 6 PC двојно заврши шрафцигер шахти SL4/5, PH1 / PH3, SQ2 / PH2, SQ3 /SQ1,T10/T15, T20/T25. Се повлечат малку заклучување за да го ослободи.Земете малку.Вметнување на сечилото директно.

Кон својствата

Производи во категоријата