Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
Auniwaig 12mm Штекер Возачот Хексадецимален Орев Возачот Клуч Шрафцигер Nutdriver Рака Алатка 92mm Круг Вратило 1Pcs

Auniwaig 12mm Штекер Возачот Хексадецимален Орев Возачот Клуч Шрафцигер Nutdriver Рака Алатка 92mm Круг Вратило

DEN 266.16
 

Производот е достапен
Достапност

【Големина】-12mm/0.47 инчен главата хексадецимален орев возачот,92mm окно, не-магнетни возачот. 【Специјален Дизајн】-Премија хром-обложено окното за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија. 【Функција】-Премија хром позлатен за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија,Перница-Дршка рачка овозможува поголем вртежен момент и удобност. 【Широк Апликации】-се Користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската и општи поправки. 【Предност】-на Овој приклучок клуч е силен и издржлив, анти - ' рѓа и анти-корозија,врската помеѓу машина род и ракав главата е посилен,внатрешниот дупка на ракавот е подлабоко,и го користите е поудобно. "Auniwaig Ракав Screwdriver Specifiations Non-Magnetic Size : 12mm/0.47 инчен главата хексадецимален орев возачот,92mm бунари;не-магнетни возачот.Материјал : Cr-V steel Overall Должина : 208mm Handle Големина:112mm Rod дијаметар:11mm Product Функција*Стандардната должина за повеќето апликации и се вклопува во текот на долги завртки и studs.*Премиум хром позлатен за непречено се чувствуваат и отпорност на корозија;Перница-Дршка рачка овозможува поголем вртежен момент и удобност*Џеб Клип обезбедува шрафцигер во место кога не е во use Package1 x Хексадецимален Штекер Клуч".

Кон својствата

Производи во категоријата