Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
ВЛАЖНА ДИЈАНА Совршена Убавина Чудо Ќе Штета Поправка Коса Серум 60ml -Луксузно Длабоко Продира на Косата Третман Промовира Убава,Frizz-слободен Коса

ВЛАЖНА ДИЈАНА Совршена Убавина Чудо Ќе Штета Поправка Коса Серум 60ml -Луксузно Длабоко Продира на Косата Третман

DEN 767.76
 

Производот е достапен
Достапност

Чудо Ќе Штета Поправка Коса Серум е концентрирана и лесен, тој го намалува до 90% од сплит-завршува и косата кршење со само 1 мијат и се обезбедува континуирана 8hr заштита од боја-бледнее предизвикано од UV изложеност.Промена на вашата коса чудесно со 3 чудо состојки : 1. Негување на Мешавина од Органски Масла Исполнет со Органски Argan Масло и Органски Ghee Масло (супер храна богата со Витамини А & Е) да поинтензивно враќање на хранливи материи за оштетена коса и обнова на сила од внатре. 2. Чудо Cuticle Грб Печати сплит-завршува и кутикулите да smoothen оштетени, frizzy косата за да не се заклучи дека се повеќе се управува и да се отпорни на кршење. 3. Чудо Боја Заштита на Природно-изведен антиоксиданс кој се формира заштитен штит околу косата насоки за да се спречи исчезнува од губење на бојата предизвикани од продолженото изложување на сонце и често миење.Насоки - препорачливо е да се користат по shampooing како што водата ќе ви помогне да го отворите кутикулите на влакното со цел да се апсорбира убавина состојки Крпа сува коса темелно.Пумпа две пумпи на рака и се применуваат директно на сплит завршува и на оштетените области Состојки, ВОДА, АЛКОХОЛ CETEARYL, CYCLOPENTASILOXANE, PEG-60 ХИДРОГЕНИЗИРАНИ рицинус, БИС-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, DIMETHICONE, МИРИС, PEG-40 ХИДРОГЕНИЗИРАНИ рицинус СПС ISOSTEARATE, PHENOXYETHANOL, ВОСОК.

Кон својствата

Производи во категоријата