Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
F Fityle 2x Празна Палета Носителот Кутија & Сенки Руменило во Прав Шминка Тави

F Fityle 2x Празна Палета Носителот Кутија & Сенки Руменило во Прав Шминка Тави

DEN 623.76
 

Производот е достапен
Достапност

* DIY вашиот кориснички козметика случај. * Тебе и блескавата боја, модерен и око-фаќање. * Материјал : Висок квалитет на хартија + магнет. * Големина(L) : прибл. 18x10cm/ 7.1x4 инч. * Организира лабава сенка/ руменило/ прав тави.Зачувување на вашите омилени шминка производи, што ги прави пренослив, патување пријателски, и простор за заштеда на енергија.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Организира лабава сенка/ руменило/ прав тави.Зачувување на вашите омилени шминка производи, што ги прави пренослив, патување пријателски, и простор за заштеда на енергија. - Искачување и блескавата боја, модерен и око-фаќање. - DIY вашиот кориснички козметика случај. - Материјал : Висок квалитет на хартија + магнет - Големина(L) : прибл. 18x10cm/ 7.1x4 инчен Големина(S) : прибл. 10x10cm/ 4x4 инчен Круг Тави Дијаметар : 2.5 cm/ 1 inch Package Вклучува : 2 Парчиња Празна Палета Box100 Парчиња Шминка Pans Note : ве Молиме потврдете го БОЈА & ГОЛЕМИНА кога ќе го купите.

Кон својствата

Производи во категоријата