Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
QICHA 54 Бои Палета Сенки Виножито Бои Мат Бисерна Траен Не летаат во Прав Професионален Високо Пигментирани Мат Сјајот Шминка Палета

QICHA 54 Бои Палета Сенки Виножито Бои Мат Бисерна Траен Не летаат во Прав Професионален Високо Пигментирани

DEN 567.84
 

Производот е достапен
Достапност

✦54 НИЈАНСИ БОИ : Дојде со голема шминка палета сенки, кул и зачудувачки.Одговараат за различни прилики, како секојдневен, салон, забава, свадба.Плус, Може да се применат и на врвот на усните, лицето, нозете и телото. ✦ДОЛГОТРАЈНИ & ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ : Ова сенката за очи plattet направи на безбеден материјал, не би ја иритираат вашата кожа.долготрајни бои и не е лесно да се откажат и летаат во прав.Разумна комбинација на бои, високо пигментирани сенки направи око изгледа повеќе сјајна. ✦СУРОВОСТ-БЕСПЛАТНО : Направен од лесен формула, обезбедување крем путер.Водоотпорен и долготрајни дека можете да го одржите вашиот прекрасен око шминка на целиот ден, долго и не паѓа надвор. ✦СОВРШЕН ПОДАРОК : Совршен за дневниот девојка, специјални настани или ситуации итн сите шминка, Совршен подарок идеја да љубовник, семејството и пријателите кога Денот на Вљубените, Роденден, и така натаму. ✦Богата и водечки-на-тренд бои.Бои се движат од бела/крем бои за нагласување на темни бои се идеални за smoky eyes.Мат Бисерна Сенки Траен Не летаат во Прав Европски И Американски Шминка Сенки 54 Бои Производ продажба точка : 54 бои сенката за очи палета.Големина:27.5x19.5x1cm Преносни и лесен за употреба.Високо квалитетни состојки со свилен сјај во боја, може да трае во текот на целиот ден долго!Богатите и водечки-на-тренд бои.Бои се движат од бела/крем бои за нагласување на темни бои се идеални за smoky eyes.Оваа палета има сите бои ќе треба да се рекреираат софистицирани и напнат изгледа за ден и ноќ, за различни прилики, чисто, забава, свадба!Многу пигментирани и жив, палети вклучува мат и трепет на око сенки, лесно да одговара на вашиот изглед!Без боја и не ќе се формира досадни сенки обележите!Лесно да се подготви убави сенки околу очите трае долго.Се даде јасен & интензивна шминка ефекти и да ви фасцинантен и привлечен.Совршен за Професионални Салон, Свадба, забава и за Домашна употреба.Сенки Точка : мека издржливи, удобно Преносни и лесен за употреба.Совршен за двете професионални Салон или лична употреба.Високо квалитетни состојки со свилен сјај во боја, може да трае во текот на целиот ден долго.Спецификација : преносни големина, лесно да се носат.Тип на производ : Дијамант сенката за очи плоча Ефект : долго-траен, вода-тесни Боја : 54 Бои Нето содржина : 54g Забелешка : тоа се должи на осветлување ефект и компјутерски боја, вистинските бои малку поинаква од сликата.Пакет : 1 x сенката за Очи во прав палета.

Кон својствата

portable size, easy to carry. :
Product Type:
Diamond eye shadow plate
Effect:
long-lasting, water-tight
Color:
54 Colors
Net content:
54g
Note:
that due to lighting effect and computer color, the actual colors slightly different from the picture.
Package:
1 x Eye shadow powder palette :

Производи во категоријата