Населба 0 0.00

0-Написи
Оптоварување 0.00
Тотализиран 0.00
6 Мулти Заврши 12 Бојата На Сенката За Очи Палета Материи, Блеска, Природен Тон Шминка Поставете Големо Масовно Многу

6 Мулти Заврши 12 Бојата На Сенката За Очи Палета Материи, Блеска, Природен Тон Шминка Поставете Големо Масовно

DEN 563.52
 

Производот е достапен
Достапност

Трговија на големо Масовно Многу од 6 Мулти Заврши Око Сенки Палети.Убава сет на бои ќе направи да изгледате глам и подготвени за секоја прилика.Одлично за подароци, за вашето семејство, пријатели, и се разбира себе си.Лесно да се носите во вашата чанта или pocket.Net WT. 10g.МОЖЕ да СОДРЖИ Титаниум Диоксид, Оксиди на Железо, Манган и Виолетова, Ultramarines, FD&C Црвена БР 40, FD&C Сина БР 1, FD&C Жолта NO 5, Хром Оксид Зелените, Carmine, D&C Black НЕ 2, Хром Хидроксид Зелена.

Кон својствата

Производи во категоријата